Yaşam

Antalya Büyükşehir, gençlere döviz fırsatlarını anlattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yurtdışında kendini geliştirmek isteyen gençler için uluslararası değişim programı bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’na bağlı Işıklar Gençlik Ofisi, atölye çalışmaları ve eğitim programları ile gençlerin yeni buluşma noktası oluyor. Gençlik Ofisi’nde ayrıca genç bireylere yönelik farklı alanlarda bilgilendirme toplantıları yapılmaktadır. Antalyalı gençlerin kendilerini geliştirmeleri ve farkındalıklarını artırmaları amacıyla Işıklar Gençlik Ofisi’nde düzenlenen ‘Yurtdışı Değişim Programları’ eğitimlerinin ilk buluşmasına gençler yoğun ilgi gösterdi.

ARTAN FARKINDALIK

Toplantıda Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Hayat Ekici Gürkan, gençlere döviz programlarına nasıl katılabilecekleri hakkında bilgi verdi. Büyükşehir Belediyesi Dış Tahvil Daire Başkanlığı tarafından uygulanan projeler ve değişim programları gençlere anlatılırken, farkındalıklarını artıracak ve iş hayatlarına yön verecek projelerle Avrupa Birliği fonlarını nasıl kullanabilecekleri tek tek anlatıldı.

EĞİTİMLER DEVAM EDECEK

Gençlere yönelik eğitimler, toplantılar ve etkinlikler Işıklar Gençlik Ofisi’nde devam edecek. Gençlere yönelik projeler hakkında bilgi almak isteyenler https://genclikspor.antalya.bel.tr/ adresini takip ederek ve 0242 249 52 29 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

cumayeri-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu