Yaşam

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un paylaştığı Netflix Dizisi ‘Kübra’yı İzleyenlerden İlk Tepki!

Netflix’in merakla beklenen yeni dizisi ‘Kübra’ bugün yayınlandı. Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı dizi, aldığı bir mesaj nedeniyle seçilmiş kişi olduğuna inanan Gökhan’ın mücadelesini konu alıyor. Konusuyla çok ses getiren ve tartışma yaratan Kübra’yı izleyenlerin ilk tepkileri ne oldu? Gelin birlikte göz atalım.

Netflix’in yeni dizisi ‘Kübra’ son zamanların en çok beklenen dizileri arasında yer alıyor. Dizi, Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora, Ahmet Mümtaz Taylan, Nazan Kesal ve Ahsen Eroğlu gibi harika oyuncularıyla büyük ilgi görüyor.

Afşin Kum’un aynı isimli kitabından uyarlanan Kübra’da Çağatay Ulusoy, Gökhan adlı ana karakteri canlandırıyor. Dizi, Gökhan’ın geleceğe dair kehanet mesajları alması etrafında dönüyor.

Gökhan’ın hayatını değiştiren mesajlardan biri de ‘Kübra’ isimli hesaptan aldığı ilk mesaj oldu: “Sen farklısın!” Fragmanlarda da görmüş olabileceğiniz gibi bu mesajdan sonra Gökhan kendini bir anda ‘karanlık ve aydınlık için savaşanlar’ arasında buluyor.

İstanbul’un arka sokaklarında yaşayan Gökhan, Kübra’dan gelen mesajlardan sonra seçilmiş kişinin kendisi olduğuna inanır. Hayatını düzene sokmaya çalışırken altüst olan bu karakterin akıbeti bakalım bu 8 bölümde neler olacak?

Biz ne olacak diye düşünürken ‘Kübra’ dizisi nihayet bugün (18 Ocak) Netflix’te yayınlandı. Bakalım diziyi ilk kez izleyenlerden nasıl tepkiler geldi.

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12.

13.

14.

Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? İzleyecek misin? İşte yorumlara girin!

haberfatsa.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu