Haber

Cihat Yaycı İnegöl’de Filistin-İsrail Savaşı’nı Anlatacak

Cihat Yaycı İnegöl’de Filistin-İsrail Savaşı’nı Anlatacak

 

İnegöl Belediyesi, dünyanın gündemindeki Filistin-İsrail savaşı ve bölgede olup bitenleri konu alan bir seminer düzenliyor. Mustafi Tuğamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı’nın konuşmacı olarak katılacağı “Filistin-İsrail Savaşı ve Türkiye’nin Stratejisi” başlıklı program Cuma akşamı gerçekleştirilecek.

İsrail’in Filistin’deki katliamı devam ediyor. Tüm dünyanın gözü önünde yaşanan soykırım boyutundaki saldırılar dünyanın gündemini oluştururken İnegöl Belediyesi hem ilçe halkını bilgilendirmek hem de yaşanan trajedinin boyutunu ortaya çıkarmak için harekete geçti. Mustafi Tuğamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı’nın konuşmacı olarak yer alacağı “Filistin-İsrail Savaşı ve Türkiye’nin Stratejisi” konulu seminer gerçekleştirilecek.

TÜM İLÇE HALKIMIZ DAVETLİDİR

İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımızın Filistin’de yaşananlar ve ülkemizin bu noktadaki politikaları hakkında bilgilendirileceği Filistin-İsrail Savaşı ve Türkiye Stratejisi seminerinde, Mustafi Tuğamiral Doç. Türkiye’nin yetiştirdiği değerlerden biri olan Prof. Dr. Cihat Yaycı ilçe halkımızla buluşacak. “Cuma akşamı saat 20.00’de Beşinci Mevsim Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek programa tüm ilçe halkı davetlidir.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gokcebeyhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu