Ekonomi

Domino’s Pizza hisseleri 515$ hedef ile Satın Al notunu koruyor

Pazartesi günü BTIG, Domino’s Pizza (NYSE:DPZ) için olumlu görünümünü koruyarak şirketin hisseleri için Al notunu ve 515,00 $ fiyat hedefini yeniden teyit etti. Onay, Domino’s CFO’su Sandeep Reddy ve Yatırımcı İlişkileri ve Finans Başkan Yardımcısı Greg Lemenchick’in şirketin stratejik planlarını açıkladığı Chicago’daki son yatırımcı toplantılarının ardından geldi.

BTIG analisti, Domino’s yönetiminin önümüzdeki yıllarda finansal hedeflere ulaşma kabiliyetine olan güvenin arttığını ifade etti. Bu güveni pekiştiren en önemli faktörlerden biri de Uber Eats ile yakın zamanda yapılan ve yatırımcıların büyük ilgisini çeken ortaklık. Bununla birlikte, yönetimin Eylül ayında ödül programında yapılan değişiklikler konusunda daha da iyimser olduğu bildiriliyor. Bu değişiklikler, sadakat üyeliklerini büyütmede ve işlem sayılarını artırmada başarılı oldu.

Analist, yenilenen ödül programından elde edilen ivmenin, uygulamaya konulduğu ilk üç çeyreğin ötesinde büyümeyi sürdürme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Yatırımcı toplantıları sırasındaki tartışmalar, şirketin Uber Eats ile işbirliği, toplayıcıların kullanımı, elden geçirilen sadakat programı ve uluslararası pazarların durumu da dahil olmak üzere çeşitli stratejik alanlara odaklandı ve özellikle ilk üç konuya dikkat çekildi.

Görüşmeler ve şirketin gidişatı ışığında BTIG, Domino’s Pizza’ya yönelik duruşunu yineleyerek 515 dolarlık fiyat hedefini yeniden belirledi ve hissenin En İyi Seçim statüsünü korudu.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

patnosajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu