Haber

İğrenç Olay! Ispanak Yemeğinden Fare Çıktı: İşçiler Tehdit Edildi

İşçilere hijyenik ortamlarda hazırlanan yemeklerin verilmediği bir kez daha ortaya çıktı. İddiaya göre Sakarya’da ismi bilinmeyen bir fabrikada çalışan işçinin öğle yemeğinde fare bulundu.

Sakarya’da mide bulandıran bir olay yaşandı. Öğle yemeğinde yoğurtlu ıspanak yiyen personel, ağzına aldığı lokmayı ilk başta et zannetti ancak kuyruğu fark edince bunun bir fare olduğunu anladı. Fabrika yönetiminin olayın duyulmaması için çalışanları tehdit ettiği iddia edildi.

Sakarya Medyabar’ın haberine göre olay, kentteki bir fabrikada meydana geldi.

İşten atılma korkusuyla ismi açıklanmayan bir işçi, kafeteryada yoğurtlu ıspanak yerken, tabağa batırdığı kaşığı ağzına götürdüğünde ısırığının et parçası olduğunu sandı. İşçi çiğnerken ağzında büyüyen eti tükürdüğünde kuyruğu gördü ve bunun bir fare olduğunu anladı.

Gördükleri karşısında şok olan kafeterya, personelin ve arkadaşlarının tepkisiyle bir anda hareketlenmeye başladı. Plaka üzerinde bulunan kısmen parçalanmış farenin ilk fotoğrafları yüzlerce işçi tarafından çekildi. Sonra tepki gösterdi.

Fabrika yöneticilerinin, olayın duyulmaması için çalışanları sert bir şekilde uyardığı iddia edildi. Yaklaşık 4 yıldır hizmet veren catering firmasıyla ilgili personelin daha önce de şikayetleri olduğu ancak fabrikanın bunu dikkate almadığı da iddia edildi.

doganyolhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu