Haber

Karataş, Çat’ta muhtar ve esnafla bir araya geldi

Partinin faaliyetleri çerçevesinde Çat ilçesinde muhtar ve esnafla görüşmeye gelen Naim Karataş yoğun ilgi gösterdi.

Sorunları dinlemek ve çözüm bulmak için Erzurum’da işaret edilen siyasetçilerden biri olan MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş çalışmalarını sürdürüyor.

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, İl İdare Meclisi üyeleri, MHP Çat İlçe Başkanı Yılmaz Polat ve ilçe yöneticileri, Çat ilçe muhtarları ile birlikte parti merkezindeki bir merkeze gelerek esnaf ziyaretlerini sürdüren Karataş’ı dinledi. taleplere yerinde.

MHP’nin her zaman gelişmeden ve ilerlemeden yana olduğunu ve bu uğurda yılmadan çalışmaya devam edeceğini belirten MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “MHP olarak biz de ilerlemeye ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. parti çalışmalarımızın bu konuda sosyo-ekonomik kalkınmaya faydalı olduğuna inanıyoruz.Parti teşkilatı olarak sorunları yerinde dinliyor ve çözüm üretiyoruz.Vatandaşlarımızın refah ve huzuru için alın terini dökmek asli görevimizdir.”

Karataş takdir edildi

Vatandaşla her zaman bir araya gelen ve meseleleri irdelemek için girişimlerde bulunan Naim Karataş, seçmen tarafından takdirle karşılanıyor. Karataş’ın her zaman el sıkıştığını ve bu durumun kendileri için memnuniyet yarattığını söyleyen vatandaşlar, “Naim Karataş, Erzurum için değerlidir. İlimizin gelişmesi ve gelişmesi için her adımı atan il başkanımızın yanında olmaya ve destek olmaya devam edeceğiz. ülke.” – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu