Teknoloji

Marvel’s Spider-Man 2’nin ‘Resmi Olmayan’ PC Versiyonundan 25 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Hatta sadece duyurulmasıyla bile büyük ses getiren Marvel filminin fragmanını bile geçelim. Örümcek Adam 2 İlk oyuna kattığı mekaniklerle aslında oldukça çağdaş olan ilk oyunu eskimiş gibi göstermeyi başarmıştı. Her ne kadar oyuncular ilk oyundan memnun olsalar da ikinci oyunun oynanışına yapılan eklemeler bizi ilk oyundan uzaklaştırdı.

Tabii ki sadece burada Oyun istasyonu Kitleden bahsediyoruz. Çünkü PC oyuncuları bu oyunun artık bilgisayara gelmemesinden dolayı üzgün. Ancak geçen ay bir grup resmi olmayan Spider-Man 2 PC bağlantı noktasını paylaştı. Bu bağlantı noktası oyunun tamamını içerir, 256 GB Boyut olarak büyük olmasına rağmen birçok açıdan eksiktir. Ancak paylaşılan görseller grubun hızla ilerlediğini gösteriyor.

Kaplama kusurları hala mevcuttur. Ama rahatsız edici gibi görünmüyor.

Videolara baktığımızda performansın dengeli ilerlemesi dikkat çekiyor. Bu konu özellikle PC bağlantı noktalarında Başımızı oldukça ağrıtabilir. Tabii bazı aksaklıklar da var. Özellikle hızlı zamanlı olaylar dediğimiz anlık işlemlerde performansta düşüş görebiliyoruz. Fakat görsellerden gördüğümüz kadarıyla oyun artık oldukça oynanabilir hale gelmiş durumda.

Ama Sony tarafında Örümcek Adam 2’nin PC sürümü için henüz resmi bir güncelleme bulunmuyor. Ancak ilk oyunun başarısının ardından bu oyunun da bilgisayara geleceği kesin. Şu anda bu modu indirmenin yasal bir yolu yok. Ancak diğer yöntemlere başvurmak bile oldukça zorlayıcı olduğundan tavsiye etmiyoruz. Muhtemelen sadece kovalamak isteyenler için redditYardımcı olur.

Söz konusu görselleri paylaşan kanal şunları söyledi: “ Yaklaşıyoruz.” diye paylaştı. Bu ekip ve grubun yaptığı çalışmalar hakkında düşünceleriniz neler?

Elbette Insomniac şu olayı yaşadığından dolayı henüz PC versiyonu hakkında bir bilgi alamamış olabiliriz:

seydilerajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu