Yaşam

MASAK, Kobra Murat’ı aradı: ‘Ellerim ayaklarım titriyordu’

Geçtiğimiz yıl katıldığı bir programda “18 kilo altınım, 18 evim ve 4 yazlığım var” diyen ‘Kobra Murat’ lakaplı müzisyen Murat Divandiya, MASAK’tan telefon aldığını söyledi.

’18 kilo altın, 18 konut ve 4 yazlık’ açıklamasıyla gündeme gelen Kobra Murat, daha sonra Sayfa 2’ye konuk olarak şöyle konuştu: ‘Şu ana kadar aldıklarım 18 kiloya ulaştı’ dedim. Kesip yapıştırınca ’18 kilo altınım var’ dedi. “Sitelere şu şekilde girdi: Şu anda telefonum çalmıyor” dedi.

‘MASAK BENİ ÇAĞIRDI, ELLERİM VE AYAKLARIM SİTTİ’

‘Aramızda Kalmayın’ programına konuk olan müzisyen, MASAK’tan telefon aldığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“MASAK beni aradı, evime kağıt geldi. ‘Seni araştırmaya götürdük. Ellerim ayaklarım titriyordu, adına 5 katlı bina yapacağım mermerciye borcum var’ dediler. Telefonun ne olduğunu öğrenmek için aradık.Murat Bey, ‘Dilan Polat yüzünden cemaate girenler bunu dikkate alsın’ dedi.’Sen bu işin ortasındasın. “Benim hakkımda neleri inceliyorlar?” dedim. “Bir şirketiniz olmalı.” dedi. “Kemancının şirketi mi olacak?”

Kobra Murat da, “Bu altınlar çok patladı. Caner’in programında 18 kilo altın olduğunu söyledim… Altınları sormadı, banka hesabını sordu, ne kadar para öderim” diye konuştu. devlete vergiler… El koyacaklarını sanıyordum.”

(HABER MERKEZİ)

siverek-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu