Haber

Memduh Büyükkılıç’a ulaşım sunumu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ulaşım yatırımları konusunda belediye bürokratlarıyla ulaşım uyum toplantıları yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, daha konforlu, daha inançlı ulaşım için uğraşlarını gece gündüz demeden sürdürüyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra, Genel Sekreter Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcıları Bayar Özsoy, Hamdi Elcuman ve Ali Hasdal ile Ulaşım Planlama ve Raylı Sitemler Daire Lideri Sedat Erdoğan, Etüt ve Projeler Daire Lideri Ahmet Onur Bahçecioğlu ve ulaşım ünitesi takımları katıldı.

Toplantıda Lider Büyükkılıç’a ayrıntılı bir sunum yapılırken, kent genelinde ulaşım alanında yapılan hizmetler, yeni yapılacak çalışmalar ve alternatif yollar ve kavşaklar ile ilgili hususlar görüşüldü.

Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, ulaşım alanında çalışmaların aralıksız sürdüğünü söz ederek, “Şehrimizin ulaşımını daha da konforlu hale getirmek için ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bugün de yapacağımız kavşaklarla ilgili ekibim tarafından hazırlanan sunum üzerinde detaylı bir inceleme gerçekleştirdik” dedi.

Başkan Büyükkılıç, fedakârca vazife yapan mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, daha konforlu, daha emniyetli ulaşım için hizmetlerin devam edeceğini söz etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu