Ekonomi

Philips Kişisel Sağlık Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Genel Müdürü Sibel Yıldız

Kariyerine Philips’te 2008 yılında Türkiye Philips Tüketici Elektroniği/Küçük Ev Aletleri bölümünde başlayan Sibel Yıldız, sırasıyla Pazarlama Müdürü, Kategori Pazarlama Müdürü, Türkiye Pazarlama Müdürü, Orta Doğu ve Türkiye Pazarlama Müdürü ve son olarak Philips Personal Healthcare Türkiye Ülke olarak görev yaptı. Müdür.

Sibel Yıldız, kurduğu güçlü, çok taraflı ve aktif pazarlama ekipleriyle Philips markasını Küçük Ev Aletleri ve Kişisel Sağlık segmentlerinde Orta Doğu ve Türkiye bölgelerinde liderliğe taşırken, dijital ve pazarlama dönüşüm programlarına da öncülük etti. Sibel Yıldız, pazarlama alanında birçok ödüllü projeye imza atmış ve prestijli listelerde yer almıştır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Beslenme Mühendisliği Bölümü’nden birincilikle mezun olan Sibel Yıldız, Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamladı. Kariyerine 2003 yılında Agrana Foods’ta İşletme Müdürü olarak başlayan Yıldız, Tat Besin ve Henkel’in satış ve pazarlama departmanlarında görev aldı.

Sibel Yıldız, Philips Kişisel Sağlık Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Genel Müdürü olarak 1 Ağustos 2023 prestijiyle görevine devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bozyazihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu