Teknoloji

Remnant 2 Beklentileri Aştı: 4 Günde 1 Milyon Satıldı!

 
Gearbox Publishing ve geliştirici Gunfire Games, soulslike aksiyon macera oyunu Remnant II’nin satış sayısını açıkladı. Bu bağlamda oyun, çıkışından sonraki dört gün içinde bir milyondan fazla kopya sattı. Bu da takım için büyük bir başarı anlamına geliyor.
 
Ekipler geri bildirimlerden çok memnun.
 
 
 
1 milyondan fazla kopya satan Gunfire Games CEO’su David Adams, heyecanını şu sözlerle ifade ediyor: “Artık Remnant II için inanılmaz bir dönüm noktasına ulaştık. Buraya gelmemize yardımcı olan herkese çok teşekkür ederiz. Bu inanılmaz bir yolculuk. Bizim için ve taraftarların bu sevgisi bizi mutlu ediyor.”
 
Öte yandan Gearbox Publishing San Francisco lideri Yoon Im de çeşitli açıklamalarda bulunarak, “Remnant II beklentilerimizi aştı. Gunfire ekibiyle birlikte stüdyomuzda bu oyuna hayat veren herkesle son derece gurur duyuyoruz. Teşekkür ediyoruz. Remnant topluluğuna bizi ve Gunfire ekibini destekledikleri için.”
 
Serinin en yeni oyunu Remnant II, 25 Temmuz’da PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden yayınlandı. Oyun şu anda hızlı bir şekilde satılmaya devam ediyor.
 
yeni fragman
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu