Haber

Tahmazoğlu esnaf ve vatandaşla omuz omuza

Tahmazoğlu esnaf ve vatandaşla omuz omuza

GAZİANTEP – Göreve geldiği günden bu yana vatandaşların rahatı ve konforu için sayısız projeye imza atan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Mahallesi’nde vatandaşlar ve esnafla bir araya gelmeye devam ettiğini söylüyor.

Çeşitli programlar ve esnaf ziyaretleri ile halkın yanında olmaya devam eden Önder Mehmet Tahmazoğlu, ilçedeki vatandaş ve esnafı ziyaret ederek hayırlı işler bol kazançlar diledi.

“Esnafımızın fikirlerine önem veriyoruz”

Ziyarette esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Önder Mehmet Tahmazoğlu, yaşanabilir ve huzurlu bir Şahinbey için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirterek, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Genç yaşlı tüm vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Önder Mehmet Tahmazoğlu, esnafın Şahinbey’in kalkınmasında çok değerli rol oynadığını belirterek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana insan odaklı bir anlayışla insan odaklı çalışmalar yürüttük. Güleryüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı.Daha iyisini nasıl yapabiliriz diye çalışıyoruz.Her türlü imkanı esnafımızın ve vatandaşımızın hizmetine sunduk.Esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. . Ortak akılla hareket ederek en uygun hizmeti hak eden ilçemize her zaman daha modern ve yaşanabilir bir şehir adına katkı sağlamak için hep birlikte katkıda bulunuyoruz.”

Başkanımızdan memnunuz

Esnaf, Şahinbey’de yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirterek, “Onu etrafımızda görmek bizi çok mutlu ediyor. Reisimizin zamanında görmediğimiz hizmetleri gördük. Bizi ziyaret eden ve Şahinbey’e teşekkür eden liderimize teşekkür ediyoruz. yaptığı iş için.”

haber-kartepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu