Teknoloji

vivo Türkiye, vivo Y35’in Türkiye’de En Çok Satan vivo Telefon Olduğunu Duyurdu

Akıllı telefon şubesinin değerli markalarından biri olan Vivo, satışlarını her geçen gün artırmaya devam ettiğini açıkladı. Gebze’deki fabrikasında üretilen Y serisi telefon ailesinde yer alan Y35 modelinin, indirimdeki tüm vivo telefon modellerinden yüzde 38 daha fazla sattığını anlatan vivo Türkiye, Y35 modelinin Türkiye’de üretilmeye başlanmasından bu yana tasarımının değiştiğini söyledi. ve 256 GB geniş bellek, vivo kullanıcıları arasında popüler olmuştur. çok ilgilendiğini söyledi.

Kullanıcıların akıllı telefon satın alırken dikkat ettikleri en önemli özelliğin “uzun ömürlü” ve “güncellemeleri ne kadar sürede alacağı” olduğunu söyleyen vivo Türkiye, bu içgörüden yola çıkarak en az 2 büyük Android Güncellemesi ve 3 büyük Android Güncellemesi taahhüdünü açıkladı. -Yıllık Güvenlik Güncellemeleri kampanya sonrası kullanıcılarına. vivo, Y35 satışlarının bir önceki döneme göre yüzde 223 arttığını açıkladı.

GFK verilerine göre vivo, Y35 ile Türkiye genelinde 8-10 bin TL fiyat segmentinde önemli bir başarı elde ederek bu segmentteki payını Nisan 2023 itibarıyla yüzde 8,7’ye çıkardı.

50 MP ana kamerası ve birbirinden değerli görüntüleme özelliklerine sahip olan Y35, 16 MP HD ön kamerası, 6.58 inç FHD+ ekranı ve Snapdragon 680 işlemcisi ile de dikkat çekiyor. 8 GB RAM’e ek olarak genişletilebilir RAM özelliği ile Android tabanlı akıllı telefonlarda zaman zaman yük oluşturan bellek sorununu analiz etme imkanı sunan telefon, kullanıcılara 8GB RAM’e ek + 8GB genişletilmiş RAM takviyesi sunuyor.

Vivo Y35, 5000 mAh bataryası ve 18 W hızlı şarj tabanı ile batarya sorununu analiz ederken, telefonun en değerli yanı ise güncelleme eki. vivo, Y35’e 2 büyük Android güncellemesi ve 3 yıllık Android güvenlik güncellemesi garantisi sunar. Tüketiciler, telefonu myvivoshop.com’dan ayrıca satın aldıkları takdirde, 2 yıllık standart garantiye ek olarak, 1 yıllık üretici garantisi ile 3 yıllık garanti hakkına da sahip oluyorlar.

haberyigilca.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu