Haber

CHP Pamukkale İlçe Başkanlığı Çocuklara Atatürk Sevgisini Aşıladı

CHP Pamukkale İlçe Başkanlığı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında Kale, Yeniköy ve Küçükdere mahallelerindeki çocuklara Atatürk sevgisini aşılamak amacıyla Atatürk baskılı tişört, bayrak ve balon dağıttı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale İlçe Başkanlığı, CHP Pamukkale Kadın Kolları ve CHP Pamukkale Gençlik Kolları işbirliğiyle 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında Kale, Yeniköy ve Küçükdere Mahalleleri’ndeki çocuklarla bir araya geldi. Açılan stantta çocuklara Atatürk baskılı tişörtler, Türk Bayrağı ve balonlar dağıtıldı. Çocuklara Atatürk sevgisi partililer tarafından aşılandı.

Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, “Bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85’inci yıl dönümünde kendisini bir kez daha özlem, rahmet ve minnetle anıyoruz.” “Cumhuriyet’i gelecek nesillere aktarmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Kale, Yeniköy ve Küçükdere Mahallelerinde çocuklarımızla bir araya geldik. Bu etkinlikle Atatürk’ün mirasını yaşatmak ve genç nesillere aktarmak için çalışıyoruz, “dedi. – DENİZLİ

haberterme.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu