Haber

Kofçaz Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Depremzedelere Elbise Dikti

Kırklareli’nin Kofçaz ilçesindeki Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim gören kursiyerler, 6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem bölgesine gönderilmek üzere kıyafet ve tulum diktiler.

Kofçaz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Semih Arslan, Kaymakam Onur Bektaş ve Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Ergin’e bu dönem açtıkları kurslar hakkında bilgi verdi. Arslan, “Kofçaz Halk Eğitim Merkezi olarak 33 kurs açtık ve 445 kursiyere ulaştık. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine açtığımız Zeka Oyunları kursunda önemli bir başarı elde ettik. Bir öğrencimiz il üçüncüsü oldu. çapında Zeka Oyunları yarışması.”

Depremzedeler için kıyafet diktiler

Kahramanmaraş’ta 11 ili etkileyen asrın felaketinden etkilenen depremzedelere destek olduklarını belirten Kofçaz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Semih Arslan, “Depremden sonra bölgeye ulaştırılmak üzere kıyafet ve tulum diktik. Tüm çalışmalarımızda her yönüyle bizlere destek olan yöneticilerimize, müdürlerimize, değerli öğretmenlerimize ve kursiyerlerimize teşekkür ediyorum.” terimleri kullandı.

Kofçaz Halk Eğitim Merkezi’nde yıl sonu standı açıldı. Standın açılışına katılan Kofçaz Kaymakamı Onur Bektaş, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Ergin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zafer Topuz, Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin yıl boyunca yaptıkları çalışmaları ve hazırladıkları kıyafetleri inceledi. depremzedeler. – KIRKLARELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu