Yaşam

Spider-Man Hayranlarını Çıldırtacak İddia: Tobey Maguire’lı Spider-Man 4 Gelebilir!

2021 yılında vizyona giren No Way Home filminde Örümcek Adam ile özdeşleşen Tobey Maguire’ı yeniden görmek dünya çapında milyonlarca insanı oldukça memnun etti. Film çıktığından beri hayranlar, Maguire’ın başrolde olduğu yeni bir Örümcek Adam filmi için seslerini duyurmaya çalışıyor.

Konuyla ilgili resmi bir bilgi bulunmazken bugün hepimizi heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Spider-Man 3’te Sandman (Flint Marko) olarak gördüğümüz ünlü oyuncu Thomas HadenKilisesiComicbook.com’a bazı söylentiler duyduğunu söyledi.

Church, Sam Raimi ve Tobey Maguire, onu hayata döndürebilecek bir söylenti duydu.

Church, yeniden Sam Raimi’nin yönettiği dördüncü bir Örümcek Adam olursa oynamaktan büyük mutluluk duyacağını belirtirken duyduğu söylentiyi şöyle açıkladı: “ Sam Raimi’nin Tobey Maguire ile yeni bir Örümcek Adam filmi çekeceğine dair bazı söylentiler duydum.

Daha önce de söylediğimiz gibi ünlü oyuncunun açıklamaları sadece söylentiden ibaret. Peki sinemanın gelip gelmeyeceği hakkında resmi bilgi yok . Yine de bu tarz bir açıklamanın Spider-Man hayranlarını oldukça heyecanlandırdığını söylemek yanlış olmaz.

Orijinal üçlemenin arkasındaki adam olan Sam Raimi, Nisan 2022’de Fandango’ya her şeyin mümkün olduğunu ve Örümcek Adam 4 fikrine açık olduğunu söylemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu