Yaşam

Komedyen Gökhan Ünver Yaz Dizisi Klişelerini Bir Araya Getirdiği Yeni Videosu İle Gülüyor

Her biri klişelerle dolu yaz dizileri yavaş yavaş ekranlara gelmeye başladı. 5 yaz dizisinden 3’ü naif kızın patronuyla garip bir şekilde buluştuğu mükemmel asansör sahnesiyle başlayınca komedi dizisi Gökhan Ünver tüm klişeleri topladığı bir görsel yayınladı.

Kaynak:https://twitter.com/gokhanunver/statu…

Yaz dizileri yavaş yavaş başlarken romantik komedi unsurlarının özel bir sahnede yer aldığı yaz dizilerinin klişe sahneleri bu yıl da ekranlarda yerini aldı. Bunlardan en bilineni ise ortakların asansör sahnesi!

Bir yaz dizisi geleneğine göre iki ana karakter önce asansörde buluşur ve naif kızımız sıradan bir çalışan olduğunu düşünerek patronunun karşısına çıkar. Garip olan, işverenin bundan çok hoşlanması.

Bundan sonra ne olacağı biliniyor. İşverenle tanışan temel kız rezil olur ama güzel işvereninin dikkatini çoktan çekmiştir. Şimdi onların dizginsiz aşklarını izleme zamanı.

Haziran ayının gelmesiyle televizyonlarda başlayan yaz dizilerine esprili bir yaklaşım sergileyen komedyen Gökhan Ünver, bir yaz dizisinde yer alan tüm klişeleri kullanarak nefis bir küçük yaz dizisi yaratmış.

İşte Gökhan Ünver’in nefis yaz dizisi:

İzleyenleri kahkahalara boğan bu görüntüye gelen yorumları da derledik:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Gökhan Ünver’in küçük yaz dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

ceylanpinarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu